ZAHUTYŃ: Zbiórka pieniędzy na sztandar szkoły!
ZAHUTYŃ / PODKARPACIE. W imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Zahutyniu zwracam się z serdeczną prośbą o finansowe wsparcie inicjatywy ufundowania szkole sztandaru.
Jesteśmy niewielką wiejską szkołą na Podkarpaciu, w miejscowości Zahutyń. Od początku 2021 roku realizujemy projekt „Nadanie sztandaru szkole”, dzięki któremu nasza szkoła uzyska swoją tożsamość wyróżniającą ją spośród innych szkół.
W 2018 roku na 80 – lecie wybudowanej wysiłkiem mieszkańców szkole zostało nadane imię Władysława Beliny – Prażmowskiego – legionisty Józefa Piłsudskiego, twórcy I brygady kawalerii, na której czele stoczył wiele bitew w wojnie z Ukraińcami i bolszewikami, odznaczonego krzyżem Virtuti Militari i 5-krotnie Krzyżem Walecznych.
PRZEJDŹ DO ZBIÓRKI – kliknij

W tym roku cała społeczność szkolna postanowiła zorganizować zbiórkę brakujących funduszy na sztandar, który stanie się symbolem naszej szkoły, przypomni historię naszej miejscowości oraz kraju, uświetni najważniejsze uroczystości: rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, uroczystości patriotyczne w szkole i poza nią, a także uroczyste apele. Uroczystość nadania sztandaru nastąpi podczas Święta Szkoły – 05.11.2021 r.
Każdy darczyńca, wpłacający nawet kwotę minimalną pozwoli nam zrealizować nasze marzenie i tym samym dorzuci „swoją nitkę” do sztandaru! Wsparcie zrzutki to kilka minut, parę kliknięć, a każdy z Was może pomóc!
Serdecznie dziękujemy!

Aneta Szczepek
materiały nadesłane


Wykop.pl
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
- Twój komentarz zostanie wyróżniony,
- otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
- czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.