REKLAMA
REKLAMA

Akt wandalizmu w Bieszczadach! Komu to przeszkadzało? (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Trudno napisać, powiedzieć cokolwiek, gdy wędrując po bieszczadzkich szlakach napotyka się widok zdewastowanych tablic informacyjnych, czy innych obiektów służących turystom. 

Tym razem do aktu wandalizmu doszło w gminie Solina. Zniszczona została tablica informacyjna oraz uszkodzony piec, znajdujący się pod wiatą. 

– Obserwując takie działania nasuwa się pytanie… komu to przeszkadzało? Bardzo nam przykro, że praca wielu osób poszła na marne. Piec uszkodzony, tablica informacyjna zerwana, przykro po prostu. Kto wybiera się na Korbanię z Bukowca (gm. Solina) niech przez najbliższy czas liczy się z barakiem podstawowych informacji zamieszczonych na zniszczonej mapie – czytamy na fanpage Nadleśnictwa Baligród.

W najbliższym czasie nadleśnictwo wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Turystyki w Polańczyku podejmą działania  związane z naprawą zniszczonych elementów.

A do Państwa apelujemy o reagowanie w przypadkach, gdy widzimy podobne akty wandalizmu. 


Tak wyglądało to miejsce po oddaniu do użytku. Foto: EWS

Nadleśnictwo Baligród, LP / fb


18-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)