REKLAMA
REKLAMA

Areszt dla mężczyzn podejrzanych o ciężkie pobicie

PODKARPACIE. Do 3 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom, którzy dotkliwie pobili kolegę, z którym wcześniej pili alkohol. Pokrzywdzony w ciężkim stanie trafił do szpitala. Wobec mężczyzn sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Do zdarzenia doszło 4 marca w Sędziszowie Małopolskim. Po godz. 17, policjanci otrzymali informację, że na klatce schodowej w jednym z bloków śpi pijany mężczyzna. We wskazanym miejscu, funkcjonariusze zastali leżącego mężczyznę, który posiadał uraz głowy. Nieprzytomny został przewieziony do szpitala.

W toku prowadzonych czynności w tej sprawie policjanci ustalili, że pokrzywdzony 56-latek wcześniej pił alkohol w towarzystwie czwórki mężczyzn, w jednym z mieszkań tego bloku. W pewnym momencie doszło do kłótni pokrzywdzonego z uczestnikami spotkania. Mężczyzna został pobity przez trzech swoich kolegów, którzy następnie wynieśli go z mieszkania i zostawili na klatce schodowej.

Zebrane przez mundurowych informacje pozwoliły wytypować i zatrzymać podejrzanych w tej sprawie trzech mieszkańców Sędziszowa Małopolskiego w wieku 32, 41 oraz 46 lat. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ropczyce


14-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)