REKLAMA
REKLAMA

Będzie remont drogi “na Dolinki” w Załużu

GMINA SANOK / PODKARPACIE. W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji zatwierdzono wykaz przedsięwzięć o przekazanie środków finansowych z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej, zgodnie z którym Gmina Sanok otrzymała wsparcie finansowe w kwocie blisko 190 tys. zł na realizację zadania pn. “Remont drogi “na Dolinki”. 

Anna Hałas

– Po powodzi w czerwcu 2020 roku zgłosiliśmy do pani wojewody trzy zadania. Droga na Dolinki była pierwszą na tej liście, bo była najbardziej zniszczona. Przy drodze znajdują się cztery domy mieszkalne i trzy domki letniskowe. Cała droga ma długość 1670 metrów, więc jest to znaczny odcinek. Termin do zrealizowania zadania i wydatkowania  środków mamy ustalony do lutego 2022 roku, więc na pewno zdążymy z realizacją – wyjaśnia Anna Hałas, wójt gminy Sanok. 

Środki z Funduszu zostaną przeznaczone na przywrócenie stanu technicznego drogi sprzed powodzi. W najbliższym czasie planowane jest ogłoszenie przetargu na realizację niniejszego zadania.

red.
foto: archiwum UG Sanok

17-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)