REKLAMA
REKLAMA

DNI BESKA. Przeżyjmy to jeszcze raz! Dużo świetnej zabawy i rodzinna atmosfera. Na koniec wystrzałowa niespodzianka. (VIDEO, ZDJĘCIA)

DNI BESKA. Przeżyjmy to jeszcze raz! Dużo świetnej zabawy i rodzinna atmosfera. Na koniec wystrzałowa niespodzianka. (VIDEO, ZDJĘCIA)

BESKO / PODKARPACIE. Po ponad 3 letniej przerwie, powróciła cykliczna dwudniowa impreza pod nazwą Dni Beska. Organizatorzy, czyli Urząd Gminy w Besku i Gminny Ośrodek Kultury w Besku mocno postarali się o t,o by na wydarzeniu dobrze czuli się i bawili wszyscy mieszkańcy Beska i okolic, niezależnie od wieku. I tak też się stało atmosfera od pierwszych godzin do ostatniego występu była naprawdę rodzinna. 


IMG_3945_1

W sobotę 19 sierpnia 2023 r.  dni beska rozpoczęły się od Dni Otwartych Gminnego Ośrodka Kultury. Z tej okazji skorzystali głównie najmłodsi mieszkańcy Beska i młodzież. Przygotowano stoiska oraz sale w budynku GOK-u, gdzie prezentowano zaplecze artystyczne tej instytucji. W pierwszym dniu mieszkańcy Beska spotkali się przy rytmach i muzyce takich zespołów jak: Góralsi i Kto jak nie my. Po koncertach przyszedł czas na młodzież i Dyskotekę pod Gwiazdami.

 

W drugim dniu już od rana aktywnie zorganizowany został czas dla miłośników szachów. W walce o puchar Wójta Gminy Besko rywalizowało 19-tu uczestników. Zwycięzcą XII Turnieju Szachowego został Filak Ryszard. 

 

W niedzielę 20 sierpnia 2023 r.,  na scenie pojawili się podopieczni Gminnego Ośrodka Kultury. Jak zwykle dużą popularnością cieszyły się występy: Mażoretek  „Sunshine” Besko i Orkiestry OSP Besko.

W włoskie klimaty muzyczne, przy zachodzącym słońcu wprowadził wszystkich duet An Dreo Karina. Przestrzeń pod sceną mocno została ograniczona, gdy na scenie pojawił się inny duet, czyli Kabaret Rak i rozbawił publiczność do łez. 

 

Punktem kulminacyjnym i największą atrakcją był koncert zespołu rockowego Chłopcy z Placu Broni. Zanim jednak zespół rozpoczął koncert,  organizatorzy zaskoczyli publiczność i rozpoczęli pokaz fajerwerków. 

 

Dni Beska to była również świetna okazja, aby skorzystać z możliwości obejrzenia bogatego w eksponaty Beskiego Centrum Dziedzictwa. W którym zgromadzono różnego rodzaju sprzęty domowego i rolniczego użytku, eksponaty geologiczne,pamiątki i wiele innych pochodzących z tego regionu

 

Cała impreza przebiegła bezpiecznie, a pogoda dopisywała od początku do końca.


21-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)