REKLAMA
REKLAMA

Bieszczady i Jezioro Solińskie w jesiennej odsłonie! (ZDJĘCIA)

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Sanok oświetlony porannym słońcem. Bieszczady skąpane w popołudniowych promieniach. Zdjęcia robione ze Szczerbanówki, Polańczyka i okolic Soliny nadesłała nam pani Krystyna Dżoń. Publikujemy ponadto zdjęcia wykonane 23 października w Polańczyku. 

foto: Krystyna Dżoń


foto: redakcja


Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.ZOBACZ TAKŻE:

Europoseł Bogdan Rzońca: Europa jest w potrzasku wpadła w sidła Putina / tvPolska.pl


24-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)