REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Takie obrazki zapierają dech w piersiach!

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W tym roku jesień wkroczyła w Bieszczady nieco wcześniej – musnęła rudym pędzlem buki i borówczyska, a płowożółtym trawy na połoninach. Spieszmy się podziwiać, zanim nastaną listopadowe szarugi!

foto: B. Ćwikowska / 6.10.2021


Jesienny Potok Nasiczniański w Bieszczadzkim Parku Narodowym.

źródło: Bieszczadzki Park Narodowy


Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.


07-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)