REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: W dolinach sypnęło dziś śniegiem (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Czy to powrót zimy w Bieszczadach, takiej jaką mogliśmy się zachwycać w połowie grudnia ubiegłego roku? Niestety niewiele na to wskazuje, bo już od jutra temperatura w Bieszczadach kilka stopni powyżej 0. Dziś (16 bm.) jednak w bieszczadzkich dolinach zrobiło się biało. Spadło kilkanaście centymetrów śniegu.

foto: Mirosław Piela, fb

Mirosław Piela

Mirosław Piela. Urodził się w Bieszczadach. Jako pasjonat poświęcił im większość swojego życia. Jest absolwentem Technikum Leśnego w Lesku. Główne zainteresowania to przyroda, fotografia, praca społeczna i właśnie góry. Ponadto Mirosław Piela jest Przewodnikiem Turystycznym po mało znanych i trudno dostępnych rejonach z dala od dróg i szlaków. Od dwóch kadencji piastuje funkcję radnego gminy Lutowiska. Jest sołtysem Zatwarnicy, w której mieszka. Częste wyprawy w Bieszczady pozwalają uwieczniać wyjątkowe krajobrazy i zjawiska zarówno poprzez materiały video jak i zdjęcia


16-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)