REKLAMA
REKLAMA

Blisko zebrania pierwszego miliona na budowę Psiej Wioski

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu jest już blisko zebrania pierwszego miliona na budowę Psiej Wioski. Marzeniem organizatorów jest miejsce, gdzie PSY nie będą siedziały w boksach o betonowej posadzce lub kojcach z drewnianymi rozpadającymi się deskami. Planowana Psia Wioska ma być miejscem, w którym zwierzęta domowe będą czuły, że są u siebie w domu, a każdy wolontariusz będzie mógł spędzić z nim popołudnie.

Psia Wioska będzie miała za zadanie socjalizację psów. To tam zwierzęta będą mogły uczyć się dobrego zachowania, co ułatwi oddawanie ich do adopcji. Dla starych i schorowanych zwierząt może to być jedyna szansa na zaznanie dobrych warunków. Organizacji chodzi o zbudowanie schroniska, w którym psy będą mogły być naprawdę szczęśliwe.

Obecnie zbiórkę wsparło już prawie 22 tysiące osób. Na koncie zbiórki jest już prawie milion złotych. Jesteśmy więc o milion bliżej do stworzenia domu dla tych, którzy od dawna powinni go mieć Wybudowane są prototypy domów i tylko od dalszego wsparcia darczyńców zależy, dla ilu psów uda się zbudować godne warunki.

Pierwszy domek, w pierwotnym założeniu miał służyć jako domek przygotowujący psiaki do adopcji przy lecznicy. Został jednak wzorem-prototypem dla całej psiej wioski, prezentuje się on tak, jak na załączonym zdjęciu i powielimy zostanie w 40 egzemplarzach.

Ten nowatorski projekt powstaje w Przemyślu. Zbiórkę na budowę można wesprzeć na portalu Pomagam.pl pod linkiem: https://pomagam.pl/psiawioska

materiały nadesłane

04-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)