REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Policjanci i strażacy uczcili pamięć tragicznie zmarłego funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej

BRZOZÓW. 2 listopada punktualnie o godz. 18 w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej i remizach Ochotniczych Straży Pożarnych w całej Polsce zawyły syreny.

W ten sposób został oddany hołd zmarłemu strażakowi – nurkowi ze Specjalistycznej Grupy Wodno-Nurkowej Komendy Miejskiej PSP w Gdańsku, który 1 listopada uległ tragicznemu wypadkowi i poniósł śmierć na służbie. W geście solidarności brzozowscy policjanci dołączyli do strażaków z KP PSP w Brzozowie i razem z nimi oddali hołd zmarłemu koledze.

2 listopada 2023 roku punktualnie o godzinie 18 na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie strażacy uczcili śmierć tragicznie zmarłego płetwonurka ze Specjalistycznej Grupy Wodno-Nurkowej Komendy Miejskiej PSP w Gdańsku śp. sekc. Bartoszowi Błyskalowi, który podczas prowadzonych działań uległ wypadkowi i poniósł śmierć na służbie.

W ramach solidarności do tego ważnego gestu włączyli się również policjanci z brzozowskiej komendy. Funkcjonariusze wspólnie ustawili swoje pojazdy, w których uruchomili sygnały świetlne i dźwiękowe, zatrzymali się i oddali hołd zmarłemu koledze.

Cześć Jego pamięci!

źródło: KPP Brzozów

04-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)