REKLAMA
REKLAMA

Czyste, Zielone Miasta. Kolejna akcja w Ustrzykach Dolnych

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. W ramach akcji „Czyste, Zielone Miasta”, w Ustrzykach Dolnych 2 czerwca w Parku pod Dębami od godziny 11:00 rozpocznie się kolejna akcja na rzecz ochrony środowiska, realizowana przez lokalny samorząd.

– Nasze miasto zostało docenione za szeroki wachlarz działań na rzecz ochrony środowiska Jako Gmina dbamy o nasz dobytek jakim są piękne krajobrazy, świeże powietrze czy czystość na szlakach i przy rzekach oraz przy różnego rodzaju obiektach przyjaznych środowisku, uchodzących za idealne miejsca do wypoczynku i rekreacji, takich jak: Ogród Sensoryczny, Tężnia Solankowa, Zielony Labirynt, Park pod Dębami – wyjaśnia Bartosz Ronowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych.

W wydarzeniu przewidziane są:

  • gry i zabawy zręcznościowe,
  • konkursy np. plastyczny, wiedzy przyrodniczej,
  • kształtujące prezentacje np. w zakresie elektromobilności,
  • ztaty takie jak: nauka w zakresie segregacji odpadów, tworzenie lasu w słoiku, Kwitnące Łąki czy robienie obrazów z produktów naturalnych,
  • taneczny 4 grup Bieszczadzkiej Akademii Cheerleaderek.

– Jedną z ważniejszych części będzie sprzątanie Parku pod Dębami i szlaku na Górę Laworta oraz sadzenie drzewek. Nie zabraknie również możliwości posilenia się po tak rozmaitych atrakcjach, ponieważ na miejscu będzie piknik z ogniskiem. W imprezie udział weźmie wyjątkowy gość jakim jest „Miś Baryłek” co na pewno spodoba się najmłodszym uczestnikom, a wspólna zabawa będzie niezapomnianą przygodą. Przyjdź, nie może Cię zabraknąć! To będzie naprawdę wspaniały dzień! – zachęca włodarz Ustrzyk Dolnych.

30-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)