REKLAMA
REKLAMA

Dwulatek potrzebował szybkiej pomocy medycznej. Pomogli policjanci

PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci przeprowadzili pilotaż citroena, którym przewożony był 2-letni chłopiec wymagający pilnej pomocy medycznej. Samochód utknął w korku na remontowanym odcinku drogi w Klimkówce.

Wczoraj po godz. 10, dyżurny krośnieńskiej komendy został zaalarmowany, że na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 28 w Klimkówce, utknął samochód, we wnętrzu którego znajduje się dziecko wymagające pilnej pomocy lekarskiej. 2-letni chłopiec z urazem głowy, transportowany był przez swojego ojca do szpitala w Krośnie.

Skierowani na miejsce policjanci ruchu drogowego, przy wykorzystaniu sygnałów uprzywilejowania, rozpoczęli pilotaż citroena. W tym czasie, dyżurny krośnieńskiej komendy powiadomił personel oddziału ratunkowego, o transporcie małego pacjenta.

Kilkanaście minut później, samochód z poszkodowanym dotarł bezpiecznie do szpitala, a 2-latek został objęty specjalistyczną opieką lekarską.

źródło: KMP Krosno

13-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)