REKLAMA
REKLAMA

GMINA SANOK. Malownicza trasa nordic-walking. „Młodzi połknęli bakcyla!” (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA SANOK. Malownicza trasa nordic-walking. „Młodzi połknęli bakcyla!” (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Na trasie Hłomcza-Mrzygłód uruchomiono nową malowniczą trasę nordic-walking. W ramach uroczystej inauguracji, na trakt wyruszyło ponad 100 osób, głównie młodzież! Na dystansie niespełna 3 kilometrów można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Są góry, stawy, jest stara wiejska zabudowa, zabytkowy cmentarz, kościoły i kapliczki. Przy dobrej pogodzie jest to świetny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu. Idea zlokalizowania tutaj trasy nordic-walking przypadła do gustu młodym uczestnikom rajdu. Zapraszamy do obejrzenia NASZEJ RELACJI VIDEO.

Trasę zlokalizowano pomiędzy Hłomczą a Mrzygłodem. Biegnie wzdłuż łowisk, docierając do starego rynku galicyjskiego. Szlak jest głównie płaski, dlatego śmiało mogą z niego korzystać zarówno najmłodsi, jak i starsi sympatycy nordic-walkingu.

Na mecie na uczestników rajdu czekał ciepły posiłek, woda, herbata oraz upominki. Odbyło się również losowanie nagród. Wydarzenie stanowiło element akcji o nazwie „Aktywni na trasach Nordic Walking”, finansowanej z funduszy Unii Europejskiej. Głównym organizatorem było Stowarzyszenie „Nowoczesne Bieszczady”, a współorganizatorami Lokalna Grupa Działania „Zielone Bieszczady” i Gmina Sanok.

WIĘCEJ W NASZEJ RELACJI VIDEO.


grafika poglądowa, foto: UG Sanok

foto galeria: Urząd Gminy Sanok


18-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)