REKLAMA
REKLAMA

GMINA ZAGÓRZ: To mieszkańcy wyznaczą priorytety działań! Konsultacje społeczne

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz serdecznie zaprasza mieszkańców gminy do udziału w badaniu ankietowym, w związku z przystąpieniem do opracowania Strategii Rozwoju Gminy Zagórz na lata 2022-2032. Badanie będzie trwało od 31 sierpnia do 15 września 2022 r. i wszyscy zainteresowani mieszkańcy Gminy Zagórz mogą wziąć w nim udział.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Zagórz!

Przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Zagórz na lata 2023-2032. Jest to bardzo ważny dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat. Od tego zależeć będą szanse na pozyskanie dotacji, a co za tym idzie na rozwój naszej gminy.

W procesie programowania i opracowania Strategii Rozwoju Gminy Zagórz na lata 2023-2032 bardzo istotną rolę odegrają konsultacje społeczne, mające na celu zbudowanie sprawnego modelu organizacyjnego dla realizacji założonych celów na obszarze Gminy Zagórz. Wiedza o tym, co myślą Państwo na temat naszej gminy, priorytetów działania i oczekiwań na przyszłość, a także lokalnych problemów, będzie cenną wskazówką przy tworzeniu nowej Strategii.

W związku z tym prosimy o aktywne włączenie się w prace nad dokumentem poprzez udział w badaniu ankietowym. Badanie będzie prowadzone od 31 sierpnia do 15 września 2022 roku. W celu wypełnienia ankiety należy uruchomić poniższy link:

https://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/strategia-rozwoju-gminy-zagorz-na-lata-2023-2032

a następnie nacisnąć polecenie „Weź udział” znajdujący się po lewej stronie ekranu.

foto: archiwum redakcji

materiały nadesłane

31-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)