REKLAMA
REKLAMA

Jazdę skradzionym autem zakończył w rowie. Był pijany

SONINA / PODKARPACIE. 64-letni mieszkaniec Rzeszowa ukradł opla, a później kierował nim mając ponad promil alkoholu w organizmie. Jazdę skradzionym autem zakończył w przydrożnym rowie. Nie było to jedyne przewinienie jakie miał na swoim koncie. Mężczyzna wsiadł do samochodu pomimo braku uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło z czwartku na piątek, na drodze wojewódzkiej nr 881 w Soninie. Po godz. 3 w nocy, policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem pojazdu marki Opel. Z przekazanych informacji wynikało, że samochód utknął w przydrożnym rowie, a w środku siedzi nietrzeźwy mężczyzna.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że za kierownicą opla siedział 64-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna był pijany i sam nie był wstanie wyjść z przechylonego samochodu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. 64-latek nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ już wcześniej zostały mu zatrzymane.

Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości nie było jednak jedynym przestępstwem, które popełnił 64-letni mieszkaniec Rzeszowa. W piątek rano, mieszkanka Tyczyna zgłosiła kradzież swojego samochodu. Podczas sprawdzania okazało się, że to właśnie tym oplem, kierował nietrzeźwy 64-latek.

Za popełnione przestępstwa i wykroczenia mieszkaniec Rzeszowa odpowie przed sądem. Grozi mu to 5 lat pozbawiania wolności.

źródło: KPP Łańcut
fot. zdjęcie poglądowe, archiwum

23-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)