REKLAMA
REKLAMA

Karambol 6 pojazdów w Rzeszowie. Nowe fakty (FOTO)

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem, na al. Rejtana w Rzeszowie. W zderzeniu sześciu pojazdów, ranne zostały cztery osoby, w tym piesza idąca chodnikiem. Na szczęście obrażenia jakich doznali nie zagrażają ich życiu. Do późnych godzin nocnych, na miejscu, pracowali policjanci rzeszowskiej drogówki. Utrudnienia w ruchu zakończyły się około północy.

O tym zdarzeniu dyżurny miejski został powiadomiony o godz. 18. Na miejsce niezwłocznie skierował dwie ekipy wypadkowe rzeszowskiej drogówki oraz inne partole. Policjanci wstępnie ustalili okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia.

Kierująca toyotą yaris, 40-letnia mieszkanka Rzeszowa, jadąc al. Rejtana, najechała na tył poprzedzającego ją renault, którym również kierowała 40-letnia mieszkanka Rzeszowa. Na szczęście ani ona, ani dwoje dzieci w wieku 9 i 5 lat, które przewoziła w samochodzie, nie odniosło żadnych obrażeń. Na skutek uderzenia, kierująca toyotą straciła panowanie nad pojazdem i wjechała na chodnik, którym w tym czasie, szły trzy osoby piesze.

Następnie, kierująca toyotą zjechała z chodnika na jezdnię i najechała na tył nissana, którym kierowała 40-letnia mieszkanka Rzeszowa. Razem z nią w aucie podróżowało 2-letnie dziecko. Następnie toyota uderzyła jeszcze w audi, a nissan na kolejną toyotę, a ta w bmw.

W tym wypadku brało udział sześć pojazdów, łącznie 15 osób, w tym pięcioro dzieci i troje pieszych.

Do szpitala trafiły cztery osoby – 40-latka kierująca toyotą, 40-latka kierująca nissanem oraz 28-letni kierowca audi. Pomocy medycznej wymagała także 43-letnia piesza. Dzieci biorące udział w tym zdarzeniu, nie odniosły żadnych obrażeń. Policjanci ustalili, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali mieszkance Rzeszowa prawo jazdy. Wstępnie ustalenia wskazują, że do tego zdarzenia mogło dojść w związku ze stanem zdrowia 40-latki.

Utrudnienia w ruchu trwały do północy.

>>GALERIA ZDJĘĆ RZESZÓW24.PL<<<

KWP


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 


14-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)