Okno-Best - Okna, drzwi, bramy garażowe

Opis:


Firma Okno-Best oferuje montaż najwyższej jakości okien, drzwi, bram i rolet na terenie Jasła, Nowego Sącza, Gorlic oraz Krosna, a także całego województwa podkarpackiego i małopolskiego. Oferta firmy obejmuje okna drewniane oraz plastikowe w różnych wzorach. Produkty pochodzą od znanych i cenionych na polskim rynku marek. 

Wykwalifikowana grupa fachowców wspiera swoich klientów również w procesie ubiegania się o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.

Wymienianie okien w domu to inwestycja na lata, która jest wspierana przez załogę fachowców.

Firma posiada duży bagaż doświadczeń w zakresie montażu okien aluminiowych, drewnianych oraz PCV. Dbałość o każdy detal, dokładność i profesjonalizm sprawiają, że Okno-Best to lider wśród dostawców okien na Podkarpaciu i w Małopolsce.

Firma zajmuje się montażem okien na zamówienie, pochodzących od najlepszych producentów tj. Veka, Rehau, Salamander, Aluplast, Kömmerling, a także Schüco. Profesjonalizm i terminowość świadczonych usług sprawiają, że firma z Jasła cieszy się wciąż rosnącą liczbą zadowolonych klientów.

Bogata gama kolorystyczna oraz nowoczesne systemy, sprawiają, że okna  cechują się akustyczną i termiczną izolacją. W ofercie tej firmy znajdziemy wysokiej jakości okna przesuwne PSK, Smart Slide, jednokwaterowe, uchylne oraz wielokwaterowe. Okno-Best oferuje bezpłatną wycenę, a także zajmuje się demontażem starej stolarki.

Katalog usług  Okno-Best z Jasła:

➤ Okna aluminiowe - posiadają wielokomorową konstrukcję, pozwalają na lepsze doświetlenie wnętrza oraz są gwarancją izolacji termicznej i akustycznej. Cechują się łagodnymi kształtami.

➤ Drewniane okna - wykonane z wyselekcjonowanego drewna dębowego, sosnowego lub mahoniowego. 

➤ Okna PCV - obrotowe okna z poziomą i pionową osią obrotu, rozwierno-uchylne, tarasowe, witryny szklone szybami zespolonymi i szkłem pojedynczym.

Zespół kwalifikowanych fachowców oferuje również najwyższej jakości drzwi zewnętrzne, które dostępne są w różnych barwach i wzorach. Posiadają parametry akustyczne i cieplne. Są to produkty znanych marek tj. Setto, Węgrzyn, Martom, Erkado, Derpal,  posiadające nieskazitelny wygląd i wysoką jakość.

Drzwi Okna-best - dlaczego warto? 

  • idealne zabezpieczenie przed hałasem (akustyczna izolacja)
  • zabezpieczenia antywłamaniowe,
  • nowoczesne wzornictwo,
  • bogata paleta barw,
  • trwałość,
  • odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Firma montuje również bramy, takie jak:

➜ Bramy uchylne - cechuje je prosta konstrukcja oraz renoma na polskim rynku.

➜ Bramy segmentowe - są porównywalne do bram energooszczędnych, są to bramy ciepłe, co oznacza w praktyce, że wykazują się najwyższymi parametrami termoizolacyjnymi.

➜ Bramy rozwierne - ekonomiczne zamknięcia, gwarantują niską cenę oraz stanowią niezawodne rozwiązanie. 

Katalog usług firmy obejmuje również montaż rolet wewnętrznych i zewnętrznych o bogatych kolorach. Dzięki temu klient może łatwo dobrać odpowiedni produkt do elewacji i okien budynku.

Rolety wewnętrzne:

➛ rolety materiałowe "dzień i noc",

➛ żaluzje rzymskie i wiele innych przysłon.

Rolety zewnętrzne:

➤ zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi,

➤ minimalizują hałas,

➤ chronią prywatność,

➤ stanowią izolację termiczną,

➤ zapewniają dodatkową barierę antywłamaniową.

Oprócz wymienionych wyżej usług firma trudzi się również montowaniem parapetów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Fachowcy Okno-Best oferują darmowy transport i bezpłatną wycenę solidnych parapetów.

Parapety zewnętrzne:

→ konglomerat kwarcowy - wykonany z najwyższej jakości surowców naturalnych, dodają elegancji i blasku każdemu pomieszczeniu,

→ konglomerat marmurowy - mieszanka żywicy polimerowej i naturalnego marmuru, odporny na ścieranie i zgniatanie,

→ parapety PCV - wytrzymałe na wilgoć i temperaturę, odporne na zarysowania i promieniowanie UV ze względu na to, że są powlekane folią,

→ parapety marmurowe - charakteryzują się niską wchłanialnością tłuszczu,

→ aglocement - dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, bardzo wytrzymałe.

Parapety wewnętrzne:

→ stalowe - wykonane z wysokiej klasy blachy, uniemożliwiają rozwój  grzybów,

→ aluminiowe - nie blakną na słońcu, odporne na wilgoć i uszkodzenia,

→ stalowe laminowane - powlekane lakierem proszkowym, odporne na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, oklejone folią PCV,

→ stalowe laminowane softline - cechują się nowoczesnym wyglądem oraz wysoką odpornością na wiele czynników zewnętrznych.

Sprawdź ofertę profesjonalistów z Jasła i wybierz wysokiej jakości usługi!