REKLAMA
REKLAMA

KLIMKÓWKA: Pijany kierowca quada potrącił 18-latka (FOTO)

KLIMKÓWKA / PODKARPACIE. 18-letni pieszy został potrącony przez kierującego quadem w Klimkówce. Poszkodowany doznał poważnych obrażeń i trafił do szpitala. Za kierownicą czterokołowca siedział pijany 35-latek. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,6 promila alkoholu w organizmie mężczyzny.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.30, na ul. Św. Krzyża w Klimkówce. Pracujący na miejscu policjanci wstępne ustalili, że 35-latek kierujący quadem, jadąc w kierunku ul. Zdrojowej, stracił panowanie nad pojazdem i potracił 18-letniego pieszego. Młody mężczyzna doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala.

Badanie stanu trzeźwości kierującego czterokołowcem wykazało 1,6 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy pijanemu 35-latkowi.

Na miejscu pracowali rymanowscy policjanci, funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

KMP Krosno

05-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)