REKLAMA
REKLAMA

Kultura i Sztuka jest Kobietą. Wyjątkowy weekend w Sanoku (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W dniach 28–29 czerwca 2024 roku w Centrum Usług Senioralnych Caritas w Sanoku przy ul. Kościelnej 1, odbyło się wydarzenie pod nazwą „Kultura i Sztuka jest kobietą”.

W piątkowy wieczór odbył się recital „Panowie Paniom”. Na scenie wystąpili Mateusz Mikoś, Mateusz Marczydło, Maksymilian Stalec i Tomasz Jachym. Sobota rozpoczęła się od prezentacji stoisk lokalnych przedsiębiorców, którzy mieli okazję zaprezentować swoje produkty i usługi. :Podczas Pokazu Mody, kobiety z powiatu sanockiego wystąpiły w modowych kreacjach, prezentując różnorodność stylów. Odbyła się także debata prowadzona przez Agnieszkę D. Michalczyk, autorkę programu Debiutantki i konkursu Młoda Polka. W jej trakcie omawiano rolę kobiet w różnych dziedzinach codziennego życia. Zwieńczeniem wydarzenia były dwa koncerty: Pauliny Wójciak „Pa Lua” oraz Magdaleny Kobrzyńskiej. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ewę Sieradzką przy wsparciu lokalnych przedsiębiorstw i środowisk społecznych.

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Panowie Paniom. Recital w ramach eventu „Kultura i sztuka jest kobietą” (ZDJĘCIA)


01-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)