REKLAMA
REKLAMA

LESKO: W bestialski sposób zabito siedem kotów! (ZDJĘCIA 18+)

LESKO / PODKARPACIE. Dramatycznego odkrycia dokonano w Lesku przy ulicy Stawowej. Ktoś w bestialski sposób zabił siedem kotów.

– W godzinach popołudniowych (2 bm.) złożyliśmy zawiadomienie w KPP Lesko o bestialskim unicestwieniu 7 kotów (otruciu i siłowym zabiciu) . Ciała kotów w rożnym stanie rozkładu zostały wykopane przez policyjnych techników kryminalistyki i zabezpieczone do badań sekcyjnych i toksykologicznych. Występujemy w sprawie jako strona i będziemy informować o przebiegu postępowania na gorąco, gdyż w chwili obecnej po wielogodzinnej interwencji emocje biorą górę – piszą na portalu społecznościowym OTOZ Animals – Inspektorat Sanok.

Pomóżcie znaleźć sprawcę!

– Wszystkie osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat bestialskiego mordowania kotów w Lesku przy ulicy Stawowej proszone są o kontakt z OTOZ Animals Sanom bądź bezpośrednio z KPP Lesko. Pomóżcie nam udowodnić winę podejrzanym o ten czyn osobom – czytamy w wiadomości.

foto: OTOZ Animals – Inspektorat Sanok / fb


03-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)