LKS Pisarowce z Pucharem Wójta! (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK. 30 lipca 2023r. na stadionie piłkarskim w Czerteżu został rozegrany Finał Pucharu Wójta Gminy Sanok 2023. Do rozgrywek finałowych, w wyniku wcześniej przeprowadzonych eliminacji, zakwalifikowały się cztery drużyny piłkarskie.

Pierwsze miejsce zajął Ludowy Klub Sportowy Pisarowce, który pokonał w półfinale LKS Remix Niebieszczany 2:1 oraz w finale LKS STALFRED Stróże Małe/Płowce 1:0. W drugim półfinale LUKS Czerteż zmierzył się z LKS STALFRED Stróże Małe/Płowce. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. W tych lepsi okazali się zawodnicy ze Stróży Małych/Płowiec.

Powyższe wyniki dały drugie miejsce drużynie LKS STALFRED Stróże Małem/Płowce. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna z Niebieszczan, zaś czwarte miejsce przypadło LUKS Czerteż.

Wyniki:
Półfinał 1: LUKS Czerteż – LKS STALFRED Stróże Małe/Płowce 1:1 (3:4 rz. k.)
Półfinał 2: LKS Pisarowce – LKS Remix Niebieszczany 2:1
Finał: LKS Pisarowce – LKS STALFRED Stróże Małe/Płowce 1:0

Wszystkie drużyny z rąk Zastępcy Wójta Gminy Sanok Pawła Wdowiaka otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Serdecznie gratulujemy!