REKLAMA
REKLAMA

Magda Adamiak gościnnie u Kasi Moś. Piękny utwór! (VIDEO)

Magda Adamiak gościnnie u Kasi Moś. Piękny utwór! (VIDEO)

O Magdalenie Adamiak z Bykowice pierwszy raz usłyszeliśmy w 2012 roku. Wtedy jako 23-letnia dziewczyna zajęła III miejsce w finale drugiej edycji programu X Factor. Zespół The Chance, w którym śpiewa do dziś, został stworzony jeszcze podczas etapów kwalifikacyjnych X Factora. Nie przeszkadza to jednak młodej wokalistce, kompozytorce i autorce tekstów występować gościnnie z innymi gwiazdami muzyki.

Magdalena Adamiak wzięła udział w projekcie wspólnie z Kasią Moś. Posłuchajcie utworu „Wait”.

video: youtube.com / Kasia Moś

„Wait” mówi o uczuciach, do których czasami trudno jest się przyznać, których często nie jesteśmy w stanie zrozumieć. To opowieść o wewnętrznej walce. Sporze racjonalności z prawdą, namiętności z konsekwencjami , serca z rozumem. Wreszcie, o prawie do popełniania błędów. Od najmłodszych lat, ze wszystkich stron jest nam „wmawiana” idylliczna miłość, pytanie tylko czy takowa w ogóle istnieje… Takie historie tworzą stereotypy. Stereotypowe podejście do życia nie jest nieprawdziwe, tylko niekompletne. Każda historia ma swój niepowtarzalny kształt.


foto: kadr z teledysku

Nie pozwólmy aby zewnętrzne poglądy kogokolwiek deprecjonowały naszą opowieść. To powinno dotyczyć wszystkich aspektów życia. Nie ma jednego słusznego wzorca zachowań. I na pewno nie ma przypadkowych ludzi i uczuć – czytamy w opisie utworu.

Magdalena Adamiak pochodzi z Bykowiec (gmina Sanok). Jest absolwentką PSM II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku. Uczyła się w klasie akordeonu. Z muzyką związana jest od dziecka. Już od najmłodszych lat próbowała swoich sił na różnorodnych konkursach i festiwalach, choć tak naprawdę największą przygodą i ogromnym sukcesem jest jej udział w programie X Factor, w którym poznała dwie cudowne kobietki, a co tego było owocem to już dobrze wiecie. Lubuje się w muzyce gospel, r’n’b oraz pop. Jej wzorem wokalnym jest niewątpliwie Alicia Keys.

Zespół The Chance, w którym śpiewa, został stworzony w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do popularnego programu X Factor.

– My, czyli Agnieszka, Magda i Monika, zgłosiłyśmy się do programu jako solistki i na etapie wyłaniania czterdziestu najlepszych wykonawców, decyzją jurorów odpadłyśmy z dalszej rywalizacji. Okazało się jednak, że ci sami jurorzy zaproponowali nam stworzenie zespołu i już jako trio, nasz dalszy udział w eliminacjach. Co wpłynęło na taką decyzję jurorów? Otóż postanowili oni stworzyć zespół z trzech wokalistek o podobnej barwie głosu i ich zdaniem właśnie my do tego znakomicie się nadawałyśmy. Choć dotychczas praktycznie się nie znałyśmy, bez wahania podjęłyśmy wyzwanie jurorów i postanowiłyśmy wykorzystać szansę, jaką nam dano – tak dziewczyny wspominają wspólne chwile w programie X Factor.

 

08-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)