REKLAMA
REKLAMA

Na pograniczach kultur i narodów. Zaproszenie na konferencję

SANOK / PODKARPACIE. Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku – Instytut Nauk Społecznych zaprasza na XI Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu „Na pograniczach kultur i narodów”, która odbędzie się w formie hybrydowej w dniach 14-16 września 2023 roku w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. Początek o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej, budynek A.

Celem organizatorów jest przedstawienie złożoności problematyki pograniczy rozumianych nie tylko w kategoriach przestrzenno – etnicznych, ale także jako miejsca spotkania się odmiennych zbiorowości, zróżnicowanych nie tylko społecznie, ale także religijnie, kulturowo z ich wzajemnym oddziaływaniem na siebie. Do spotkania i naukowego dialogu zapraszamy badaczy różnych specjalności z ośrodków naukowych w kraju i z zagranicy, zakładając szeroki zakres prezentacji problemów w wymiarze historycznym i współczesnym, w wielu aspektach – socjologicznych, ekonomicznych, kulturoznawczych, wyznaniowych oraz edukacyjnych.

materiały nadesłane
tekst sponsorowany

11-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)