REKLAMA
REKLAMA

Nowe kierunki studiów w sanockiej uczelni!

SANOK / PODKARPACIE. Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza na nowe kierunki studiów podyplomowych: Inspektor ochrony danych osobowych, Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach medycznych.

Inspektor ochrony danych osobowych

1. DO KOGO SKIEROWANE SĄ STUDIA:

Studia przeznaczone są dla osób zamierzających wykonywać zawód Inspektora Ochrony Danych, audytorów, osób pełniących funkcję pełnomocnika ds. cyberprzestrzeni, a także osób zajmujących się problematyką audytu bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych. Ponadto uczestnikami mogą być osoby odpowiedzialne za planowanie oraz przeprowadzanie audytów w jednostkach sektora publicznego i prywatnego oraz w organach wymiaru sprawiedliwości. Kandydaci na studia muszą posiadać kwalifikację pełną co najmniej na poziomie 6 PRK (czyli posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych).

2. CZAS TRWANIA STUDIÓW:

Studia trwają dwa semestry i obejmują 220 godzin. Program studiów umożliwia uzyskanie przez słuchacza 32 punktów ECTS.

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach medycznych

1. DO KOGO SKIEROWANE SĄ STUDIA:

Studia podyplomowe Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach medycznych kierowane są do absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia (magisterskich, inżynierskich i licencjackich). Podstawowym celem proponowanych studiów jest przekazanie słuchaczom aktualnej i nowoczesnej wiedzy dotyczącej realizacji czynności związanych z obsługą pacjenta, administrowaniem systemami IT w służbie zdrowia, problematyką audytu bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych. Rozległa wiedza będzie obejmować treści podstawowe i zaawansowane, które pozwolą słuchaczom na odpowiedzialne zaplanowanie i przeprowadzanie takich audytów oraz wyposażenie ich w szereg umiejętności celem praktycznego wykorzystania. Kandydaci na studia muszą posiadać kwalifikację pełną co najmniej na poziomie 6 PRK (czyli posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych).

2. CZAS TRWANIA STUDIÓW:

Studia trwają dwa semestry i obejmują 230 godzin. Program studiów umożliwia uzyskanie przez słuchacza 32 punktów ECTS.

Więcej informacji uzyskacie Państwo w Dziale Toku Studiów 13 46 55 954 13 46 55 967 oraz na www.up-sanok.edu.pl/kandydaci

materiały nadesłane

09-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)