Spawacz - umowa o pracę - Zagórz (praca na 2-zmiany)

#ID: 24698

Spawacz - umowa o pracę

Zadania:
  • Wykonywanie prac spawalniczych zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Spawanie metodami MIG/MAG

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG / MAG
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • Samodzielność, ale i umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza - mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę na 2-zmiany od poniedziałku do piątku

PRACA OD ZARAZ! APLIKUJ

Kontakt telefoniczny: 695066741 lub email: magdalena.habza@adecco.com

Zapraszamy również do wysłania smsa o treści: ’Spawacz Zagórz’ na numer telefonu: 695066741

Miejsce pracy: Zagórz

Cena: 3400zł