FIRMA MONT-INOX ELEKTROMONTERZY BELGIA NIEMCY od 21.06

#ID: 28717

FIRMA MONT-INOX zatrudni lub nawiąże współpracę podywkonawczą  z Elektomonterami. Od 21.06 planujemy wzmocnić naszą załogę o kolejne osoby w Belgii przy wykonanie intalacji elektrycznej lini  produkcyjnej  w zakładzie spożywczym:

Zakres obowiązków:

układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, podłączanie rozdzielnic, szaf sterowniczych, maszyn i pomp, znajomość schematów elektrycznych

Wymagania

aktualne uprawnienia SEP prawo jazdy kat. B- mile widziane. Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne Praktyczna umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną i umiejętności  samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów),mile widziane praktyczne doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych

Co firma oferuje:

racę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu spożywczego. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy. Planowana data rozpoczęcia współpracy: 21 czerwiec 2021

Proszę o kontakt mailowy bog.jackiw@montinox.com.pl lub telefoniczny 662959145