Praca w Holandii

#ID: 29950

Oferujemy:

• Umowę o pracę z polskim pracodawcą
• Możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
• Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu ( możliwość zaliczki po przepracowanych 2 tygodniach)
• Zorganizowane dojazdy do pracy
• Możliwość urlopów po 4 tygodniach pracy
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Opiekę polskiego koordynatora
• Pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
• Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• Praca od poniedziałku do piątku (możliwe nadgodziny)
• Mile widziane pary
Zakres obowiązków:
• praca w chłodni: przepakowywanie kawałków mięsa
• obsługa wózka EPT: rozwożenie dostaw na odpowiednie lokalizacje na magazynie
Wymagania:
• Komunikatywna znajomość angielskiego (mile widziana)
• Prawo jazdy (mile widziane)
• Odpowiedzialność, dokładność, sumienność
• Motywacja do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami
Tel. 690 - 366 - 690