OPERATOR SPRZĘTU BUDOWLANEGO

#ID: 33458

Opis stanowiska:

praca na budowach na terenie całego kraju

 obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami w szczególności żurawia samojezdnego – dźwigu na podwoziu samochodowym,

 kontrola stanu technicznego i bieżąca konserwacja sprzętu (smarowanie, mycie, czyszczenie, proste naprawy, montaż itp.),

 demontaż sprzętu, przygotowanie do transportu sprzętu używanego na budowie, przygotowanie sprzętu do rozpoczęcia prac,

Wymagania:

 wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,

 doświadczenie w zawodzie operatora,

 prawo jazdy kat. B,C, mile widziane prawo jazdy kat E,

 uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych (dźwig na podwoziu samochodowym),

 dyspozycyjność, zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność, dbałość o sprzęt,

 chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji (możliwe kursy szkoleniowe)

 mile widziane:

-     kierowanie / operowanie sprzętem specjalistycznym,

-     uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego,

-     uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych typ gąsienicowy boczny (dźwig boczny),

-     uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki kl. III (wszystkie typy),

-     uprawnienia do obsługi koparek jednonaczyniowych klasa I,

Oferujemy:

Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie i pewnego pracodawcę.

Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe.

Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień.

Przyjazną atmosferę pracy.

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem.

Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych (dofinansowania z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny).