Mieszkanie 48 mkw. w Sanoku ulica Mickiewicza

Data dodania: 2022-08-10 06:35:48
#ID: 36119

Mieszkanie 48 mkw. w Sanoku ulica Mickiewicza

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,13 mkw., usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Mickiewicza w Sanoku. Składa się z 2 przestronnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość, z wydzieloną księgą wieczystą. Pomieszczenia do remontu. Wymieniona została instalacja grzewcza – grzejniki oraz piec gazowy dwufunkcyjny, okna PCV, drzwi zewnętrzne. Pokoje wyposażone dodatkowo w stare piece kaflowe. W jednym z pokoi balkon typu francuskiego. Do mieszkania przynależna jest piwnica.  Media miejskie: prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja. Przed blokiem miejsca parkingowe, w ramach użytkowania części wspólnych w nieruchomości. Opłaty miesięczne do zarządcy - SPGM ok. 220 zł.

Interesująca propozycja do zamieszkania lub urządzenia apartamentu pod wynajem. Doskonała lokalizacja w centrum miasta, obok Sanockiego Domu Kultury i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku. Miejsce spokojne i dobrze skomunikowane. Blisko do atrakcji turystycznych Sanoka: zamku, rynku, skansenu. Zapraszam serdecznie do obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

MM Nieruchomości oddział Sanok

ul. Szopena 10

tel. 502 477 701

+48 13 492 41 61

e-mail.: joanna.skrzypinska@mm360.eu

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 300000zł

Powołaj się na ogłoszenie z sanok24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Mieszkania
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Mieszkania


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie