Pomocnik mechanika, pracownik placu budowlanego

#ID: 36548

Przyjmiemy do pracy pomocnika mechanika wraz z uprawnieniami do kierowania pojazdem kat. B. Praca stacjonarna na warsztacie oraz na placu budowy.

Wymagania:
- Uprawnienia kat. B
- Pracowitość
- Dyspozycyjność
- Mile widziana umiejętność obsługi maszyn tj. koparka, ciągnik rolniczy, ładowarka
- podstawy znajomosci mechaniki maszyn budowlanych

Zakres obowiązków:
- Zamawianie i odbiór części dla mechaników
- Ewidencjonowanie i wypełnianie kart pojazdów
- Ewidencjonowanie części do maszyn
- Zamawianie towarów na skład budowlany
- Samodzielne przygotowanie ładunku z kruszywem, piaskiem, innymi materiałami budowlanymi
- Rozwożenie materiałów na place budów
- Dbanie o porządek na placu oraz w warsztacie

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Umowę o pracę
- Konkurencyjne zarobki