Zatrudnię kierowcę kat. B na trasach międzynarodowych

#ID: 36903

Zatrudnię kierowcę kat. B na trasach międzynarodowych.
Obowiązki:
Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony
Prawidłowe zabezpieczenie ładunku
Wypełnianie dokumentacji transportowej CMR
Dbałość o powierzone narzędzie pracy
Wymagania:
Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
Doświadczenie w transporcie międzynarodowym.
Aktualne badania psychologiczne
Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich,
Oferujemy:
Umowę o prace lub współpraca na zasadach własnej działalności.
Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie.
System pracy 3/1 (23 dni w trasie) z możliwością wydłużenia. Kontakt 666133799