Reklama w sieci Internetowej | Google Ads | Facebook Ads | Agencja Reklamowa Sanok

Data dodania: 2022-08-12 12:49:09
#ID: 38055

Reklama w sieci Internetowej | Google Ads | Facebook Ads | Agencja Reklamowa Sanok

Cześć!

Jesteśmy agencją reklamową, która pomaga podnieść sprzedaż, wartość i rozpoznawalność firm poprzez interaktywne działania w Internecie. Współpracujemy z różnymi branżami na terenie całego kraju i z przyjemnością zajmiemy się Twoim lokalnym Bieszczadzkim biznesem!

Operujemy budżetem reklamowym od 500 zł do nawet 60 000 zł miesięcznie, 
więc z pewnością pomożemy Ci dobrać odpowiednie wydatki dla Twojego biznesu. 
W galerii zamieściłem kilka przykładowych screenów świadczących o naszych umiejętnościach i profesjonalizmie. Na screenach wyniki kampanii dla marki HERMZ Labolatories, Best-move, Wave Hotel Międzyzdroje oraz Sklepu Muzyczny Pasja.


Zdobyliśmy już doświadczenie w branżach: Lotnicza, Domy Seniora, Sprzedaż materiałów BHP, Przedszkola, Drukarnie, Sklepy budowlane, Kancelaria Adwokacka, Sklep muzyczny, Inwestycje w nieruchomości, Hotele, gabinety kosmetyczne i stomatologiczne, producenci kosmetyków, kliniki rehabilitacyjne, domy pogrzebowe, przeprowadzki, wiele różnych mniejszych, lokalnych działalności typu mobilna wulkanizacja czy serwis opon.

Zakres usług:
-Tworzenie lejka sprzedażowego
-Tworzenie strategii marketingowej
-Projektowanie uruchomienie i optymalizacja kampanii produktowej, kampanii w wyszukiwarce, kampanii graficznej, kampanii Performance Max, kampanii Youtube
-Analiza danych i raportowanie wyników oraz prognozy wydatków i zwrotu kosztów z reklamy.

Może teraz trochę o mnie :)
Mam 26 lat, pochodzę z okolic Sanoka, tutaj też się wychowywałem, a swoją przygodę z marketingiem zacząłem już na studiach. Z ogromną motywacją wyjechałem do Warszawy, gdzie zdobyłem doświadczenie w dużych agencjach interaktywnych. Teraz posiadam własną agencję, a Wondermine tworzą wspaniali ludzie, którzy tak jak ja chcą poprawiać i poprawiają wizerunek firm w Internecie. Oprócz reklamy w Internecie tworzymy strony internetowe, e-sklepy, filmy promocyjne oraz pozycjonujemy strony internetowe w wyszukiwarce.

Masz wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej o Digital marketingu? Wejdź na wondermine.pl i napisz do nas!

Do usłyszenia!


Cena: 500zł

Powołaj się na ogłoszenie z sanok24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Usługi i Firmy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Usługi i Firmy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie