Asystenta/kę do biura technologicznego

#ID: 38787

Grupa Bellamy meble dziecięce zatrudni Asystenta lub Asystentkę do działu technologii w fabryce mebli w Zagórzu.

Opis stanowiska:

Generalnie praca biurowa w obszarze:

• Współtworzenie, rewidowanie oraz uzupełnianie dokumentacji technologicznej

• Tworzenie instrukcji stanowiskowych

• Pomoc w opracowywaniu harmonogramów zadań działu

• Wsparcie działu Technologii w realizacji pozostałych zadań

• Współpraca z innymi działami m.in. Produkcja, Dział Konstrukcyjny, Dział Jakości, Dział Planowania

Oczekiwania:

• dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel

• umiejętność analitycznego myślenia

• umiejętność pracy w zespole

• chęć poznawania procesów produkcyjnych w branży meblarskiej

• mile widziana podstawowa znajomość rysunku technicznego

• znajomość środowiska jednego z programów CAD mile widziana

• znajomość zasad Lean Manufacturing mile widziana

• chęć rozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności

Oferujemy:

• pracę w środowisku nastawionym na intensywny rozwój osobisty pracowników

• możliwość awansu w strukturach działu technologicznego lub produkcyjnego nawet bez wykształcenia kierunkowego

• udział w szkoleniach

Prosimy dzwonic pod nr 512 078 704 lub wysylac cv na adres: rekrutacja(at)bellamy.pl rekrutacja@bellamy.pl

Cena: 5000zł