Doradca ds. Nieruchomości

#ID: 38887

W związku z dynamicznym rozwojem Kwadraciak Biuro Nieruchomości oraz otwarciem nowej siedziby firmy w Sanoku zapraszamy do współpracy!

Poszukujemy do naszego zespołu chętnych do pracy na stanowisku doradcy ds. nieruchomości na terenie Sanoka, okolic oraz całego Województwa Podkarpackiego. Jeżeli masz doświadczenie w pracy agenta nieruchomości, lubisz wyzwania, swobodę w działaniu i chcesz z nami budować nową markę na rynku to czekamy właśnie na Ciebie.

Od osoby kandydującej oczekujemy:
• znajomości lokalnego rynku,
• chęci rozwoju osobistego i zawodowego,
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami,
• umiejętności organizacji czasu,
• dyspozycyjności,
• dobrej umiejętności obsługi komputera,
• mobilności.

Zakres obowiązków:
• systematyczne badanie lokalnego rynku,
• obsługa transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości,
• negocjowanie umów,
• prowadzenie interesów naszych klientów,
• utrzymywania stałych, dobrych relacji z klientami,
• przygotowanie i publikacja ogłoszeń.

Co zapewniamy:
• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
• pracę w młodym, ambitnym i zaangażowanym zespole,
• samodzielność w pracy nad poszczególnymi projektami,
• wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonych pracowników,
• liczne szkolenia branżowe i narzędzia rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane aplikacją na stanowisko doradcy ds. nieruchomości prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: kwadraciak.nieruchomosci@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.