Praca w dziale projektowym

#ID: 39294

Liczy się prawdziwa chęć do pracy i nauki nowych rzeczy, jeśli masz zmysł techniczny, może ta praca jest właśnie dla Ciebie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • tworzenie dokumentacji technicznej, produkcyjnej oraz niezbędnych instrukcji urządzeń zabawowych,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • tworzenie koncepcji urządzeń zabawowych i prototypów zgodnie z normami PN EN:1176 oraz wizualizacji 3D,
  • współpraca z jednostkami certyfikującymi,
  • ścisła współpraca z działami produkcji,

WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOM

  • kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania,
  • chęć do pracy i nauki
  • dokładność i samodzielność,
  • dobra organizacja czasu i pracy własnej,
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • znajomość programu Inventor, AutoCAD  programów do wizualizacji graficznej - możliwość nauki
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu 3D,

OFERUJEMY

  • zatrudnienie – umowa o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
  • przyjazne środowisko pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

marta@ringpol.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie aktualnej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)