MALOWANIE TRADYCYJNE / AGREGATEM DOMÓW , BIUR , RESTAURACJI , HAL

Data dodania: 2023-01-03 10:59:49
#ID: 40672

MALOWANIE TRADYCYJNE / AGREGATEM DOMÓW , BIUR , RESTAURACJI , HAL

Oferujemy Państwu nowoczesną metodę malowania ścian, sufitów za pomocą agregatu hydrodynamicznego. Specjalizujemy się w kompleksowym malowaniu domów , biur , szkół , urzędów a także wielkopowierzchniowych hal.

Malowanie natryskowe hydrodynamiczne jest najbardziej wydajną oraz najbardziej atrakcyjną cenowo techniką malowania wnętrz. Sprawdza się na dużych powierzchniach ścian, sufitów.
Metoda hydrodynamiczna (malowanie natryskowe, hydrodynamiczne) wręcz rewolucjonizuje proces malowania. Nie polega, jak by się to wydawało, na aplikacji drobinek farby za pomocą sprężonego powietrza. Przy malowaniu hydrodynamicznym to sama farba jest sprężana przez zainstalowaną w agregacie malarskim pompę (w zależności od rodzaju i przeznaczenia agregatu membranową bądź tłokową) a następnie przetłaczana jest przez otwory dyszy i aplikowana na malowaną powierzchnię. Agregaty malarskie hydrodynamiczne osiągają ciśnienie rzędu 200 bar. Otrzymujemy w ten sposób kontrolowany strumień drobinek farby, regulowany rodzajem dyszy i prędkością przepływu farby.

Podstawową zaletą malowania metodą natrysku hydrodynamicznego jest szybkość i wydajność prowadzonych w ten sposób prac. Malowanie hydrodynamiczne jest ponad czterokrotnie szybsze niż tradycyjne. Do tego pozwala uzyskać nieosiągalną dla metod tradycyjnych gładkość i jednolitość powierzchni.

W przypadku usług naszej firmy nie obowiązuje stały cennik na malowanie natryskowe. Cena jest wypadkową wielu czynników, a przede wszystkim stopnia komplikacji planowanych prac i ich rozległości (wielkości powierzchni do pomalowania hydrodynamicznego) i w każdym przypadku ustalana jest indywidualnie podczas bezpłatnej wyceny.

Jesteśmy rzetelną firmą realizującą usługi profesjonalnie przy użyciu najnowocześniejszego na rynku sprzętu renomowanej marki Graco.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cena: 15zł

Powołaj się na ogłoszenie z sanok24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Usługi budowlane
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Usługi budowlane


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie