deska do kitesurfingu

Data dodania: 2024-06-09 16:55:42
#ID: 52120

deska do kitesurfingu

Airush X OVER 135

  • Dłgość 135 cm        
  • Szerokość 40 cm
  • Przeznaczenie: freeride/ freestyle
  • Typ: Twintip
  • DESKA ŚWIETNIE NADAJE SIĘ DO NAUKI, PŁYWANIA FREERIDOWEGO ORAZ POACZĄTKU FREESTYLU.

 

Opis producenta

Airush X Over został zbudowany z myślą o szybkości, mocy i manewrowości. Jest to deska, która oferuje doskonałe osiągi freestyle i freeride i jest przeznaczona do jazdy w każdych warunkach pogodowych. Deska została zaprojektowana przy użyciu najnowszej dostępnej technologii i najlepszych materiałów, dzięki czemu spełnia najwyższe standardy jakości i ma wszystko, czego potrzeba, aby wymienione style znalazły się na zupełnie innym poziomie. Deska wykorzystuje technologie twintip i jest idealna dla ridera, który kocha dłuższe deski lub który lubi surfować w nienajlepszych warunkach. Jest to wysoce niezawodna i wydajna deska z dobrym wzmocnieniem i dodatkową zwinnością, dzięki czemu świetnie sprawdza się w każdych warunkach.

Airush X Over to rodzaj deski, która śmieje się ze złej pogody. Jest nie tylko wzmocniona, i może przyjąć mnóstwo uderzeń bez obrażeń, jest również wzmocniony, aby absorbować wstrząsy falowe, podczas gdy dłuższy kontur, w połączeniu z węższymi i wyrafinowanymi tipami, pozwalają  ciąć fale w bardzo łatwy i gładki sposób. W rzeczywistości desk działa znakomicie w każdych warunkach i jest idealna dla każdego freestylowca i freeridera, który kocha ładne skoki i tricki, dobre windy i mnóstwo kontroli. Desk obraca się bardzo szybko, Przez cały czas, reider ma bezpośrednią i dokładną kontrolę, a deska jest bardzo responsywna i zapewnia pozytywne doznania.

Ulepszony rocker oraz przeporjektowane ABS sprawia, że możemy z deski wyciągnąć jeszcze więcej, a jazda staje się łatwiejsza. Airush zastosował innowacyjny kształt dna dla X Over, z podwójnym wklęsłym designem w środkowej części, połączonym ze spiralnym V w końcówekach. Ta nowa konstrukcja zapewnia optymalne uwalnianie mocy, sprawia, że lądowanie jest płynne i znacząco poprawia przyczepność. Rider może wykonać dowolny ruch lub jazdę tak szybko, jak chce, bez obawy o utratę kontroli nawet na sekundę.

Sama deska wykorzystuje technologię Multizone Biotech, w której zastosowano rdzeń Wood uzupełniony o tkaniny Balsa i Poplar, a raile i końcówki wykonane są z najwyższej jakości materiałów ABS. Warstwy laminatu Carbon Multiaxial zapewniają dodatkową wytrzymałość i zapewniają lekką konstrukcję. Ta konstrukcja optymalizuje stosunek ciężaru do wytrzymałości i sprawia, że  Airush X Over jest lekka i wyjątkowo trwała


Cena: 300zł

Powołaj się na ogłoszenie z sanok24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Sport i Hobby
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Sport i Hobby


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie