REKLAMA
REKLAMA

Opuścił wesele i udał się do lasu. Nocne poszukiwania

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Policjanci odnaleźli obcokrajowca, który zaginął w rejonie miejscowości Moderówka. 30-latek był zdezorientowany, przemoknięty i wychłodzony. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, celem szczegółowej weryfikacji jego stanu zdrowia.

W sobotę przed północą, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 30-letniego obcokrajowca. Mężczyzna uczestniczył w przyjęciu weselnym, które odbywało się w Moderówce. W trakcie trwania imprezy 30-latek opuścił salę bankietową, udając się w kierunku pobliskiego lasu.

Poszukiwania mężczyzny podjęte przez jego bliskich nie przynosiły rezultatu, w związku z czym, o zdarzeniu zaalarmowano Policję. W krośnieńskiej komendzie ogłoszono alarm, angażując do działań funkcjonariuszy prewencji, ruchu drogowego, dzielnicowych oraz policjantów z Jedlicza oraz Korczyny. Ponadto, w działania poszukiwawcze włączyli się strażacy ochotnicy z lokalnych jednostek.

Policjanci wspierani przez strażaków przeczesywali parki, pola i tereny przyległe do przebiegającej nieopodal linii kolejowej. Funkcjonariusze sprawdzali również okoliczne zabudowania i gminne pustostany, w których mężczyzna mógł szukać schronienia przed zimnem i padającym deszczem.

Około godz. 5, podczas patrolu miejscowości Chrząstówka, jedliccy policjanci zauważyli przemoczonego i silnie wychłodzonego mężczyznę. Okazało się, że jest to zaginiony 30-latek. Na miejsce skierowano zespół ratownictwa medycznego, po czym mężczyzna został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala.

Dzięki właściwej koordynacji działań poszukiwawczych oraz skutecznej współpracy służb, obcokrajowiec został odnaleziony i przekazany pod opiekę lekarzy.

KMP Krosno


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Tragiczny pożar w Mrzygłodzie. W domu spłonął mężczyzna (ZDJĘCIA)

foto: Jakub Orybkiewicz


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

26-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)