REKLAMA
REKLAMA

„Pętla” – Film Patryka Vegi o aferze podkarpackiej. Jest zwiastun (WIDEO)

„Pętla” – Film Patryka Vegi o aferze podkarpackiej. Jest zwiastun (WIDEO)

W środę (3 czerwca br.) na platformie YouTube pojawił się zwiastun filmu „Pętla” – najnowsza produkcja Patryka Vegi. Film, zgodnie z tym, co zapowiada reżyser, ma się odnosić do afery podkarpackiej.

maxresdefault_9

Foto: YouTube / kanał: Patryk Vega

W lutym, w części internetowej programu „Gość Radia ZET” Patryk Vega zdradził, że następną jego produkcją będzie film o aferze podkarpackiej. W rozmowie z Beatą Lubecką stwierdził, że posiada materiały związane aferą. Potwierdził też, że pozyskał do współpracy jej wszystkich uczestników, w tym właścicieli agencji towarzyskiej, którzy dali reżyserowi swoją historię na wyłączność i będą razem z nim promowali produkcję.

To będzie bardzo gruby film. Promocja, która w jego trakcie nastąpi, zrobi większy rozpierdziel niż „Polityka” – mówił Patryk Vega w wywiadzie z dziennikarką Radia Zet.

To fantastyczna historia, której nie było w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki robiąc Carską Rewię. Zatrudniano tancerki, które oferowały seks w totalnej dyskrecji, a w rzeczywistości w pokojach montowano kamery, gdzie nagrywano polityków, biznesmenów, księży i celebrytów. Na koniec dnia te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. Policjanci zamienili się z łowców w zwierzyny, które te nagrania chciały wyciągnąć – dodał Vega w Radiu ZET.

W środę do sieci trafił zwiastun wspomnianego filmu. Będzie on nosił tytuł „Pętla”. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, ale z przytoczonego wywiadu wynikało, że będzie ona miała miejsce we wrześniu bieżącego roku (podczas rozmowy padła data 4 września, jednak w zwiastunie widnieje jedynie napis: „wkrótce”).

W obsadzie pętli znaleźli się między innymi: Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Zacharzewski, Maciej Zacharzewski, Rafał Cieszyński, Henryk Talar, Krystian Hołdak, Filip Guźla i Aleksandra Nowicka.

Afera podkarpacka jest związana z braćmi Rysicz z Ukrainy, którzy doprowadzili do zmonopolizowania rynku agencji towarzyskich na Podkarpaciu. W latach 2004-2017 mieli oni handlować kobietami i pod przykrywką pracy w Polsce zmuszali je do prostytucji. W sprawę zamieszane jest m.in. rzeszowskie CBŚP, a także CBA. Funkcjonariusze tych biur przyjmowali łapówki w zamian za ochronę seksbiznesu sutenerów – braci z Ukrainy.

Źródło: red., Radio Zet, YouTube / kanał: Patryk Vega

04-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)