REKLAMA
REKLAMA

Piknik rodzinny. Nowa altanka i plac dla mieszkańców (ZDJĘCIA)

CZERTEŻ / PODKARPACIE. Piknik rodzinny Sołectwa Czerteż odbył się w radosnej atmosferze, a pogoda dopisała do samego końca, zapewniając uśmiechy na twarzach dzieci oraz integrację wsi. Zarówno starsi jak młodsi czerteżanie cieszyli się wieloma atrakcjami, konkursami, upominkami, poczęstunkami, ogniskiem, swojską muzyką i przyjazną atmosferą.

– Gratulujemy również zwyciężczyni konkursu na najlepszą budkę/karmnik dla ptaków – Helence Kielar, która na pikniku otrzymała nagrodę i dyplom, a jej dzieło zawisło pod naszym Świerkiem. Dziękujemy inicjatorom, Sołectwu, LUKS Czerteż, Fundacji Orlen i wszystkim działaczom za zorganizowanie miejsca wspólnych spotkań oraz imprezy, dziękujemy tym mieszkańcom którzy wspólnymi siłami tworzą i dbają o wieś. Zapraszamy „Pod Świerka” – czytamy na fanpage Wieś Czerteż, fb.

Podczas niedzielnego spotkania oficjalnie oddano do użytku nowowybudowaną altankę oraz plac rekreacyjno-edukacyjny z atrakcjami dla najmłodszych.

foto: Wieś Czerteż, fb


19-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)