REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BIESZCZADZKI: Rekordzista jechał 130 km/h w obszarze zabudowanym!

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali pięciu kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się kierowca seata, który pędził z prędkością 130 km/h. Wszyscy kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

Tylko wczoraj, aż 5 kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Rekordzistą okazał się kierowca seata, którego policyjny radar namierzył w Wojtkowej. Kierujący pędził z prędkością 130 km/ h, w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. W tej samej miejscowości jeszcze trzech innych kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość. Kolejnego policjanci zatrzymali do kontroli dorogowej w Czarnej. Kierujący bmw pędził z prędkością 125 km/h.

Wszyscy stracili prawo jazdy na 3 miesiące. Za popełnione wykroczenia na drodze zostali ukarani mandatami, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz „zdjęcie nogi z gazu”. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.


Zdjęcie poglądowe / pixabay.com

KPP Ustrzyki Dolne

04-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)