REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Pijana 19-latka wjechała do rowu

DOMARADZ / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (25 bm.) w Domaradzu. Kierująca audi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi do przydrożnego rowu. Okazało się, że 19-latka była pijana. Kobieta miała promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj, około godz. 5.30, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierująca audi jadąc od strony Rzeszowa w kierunku Bliznego, na zakręcie zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie jej samochód przejechał odcinek około 60 metrów w dół ze skarpy, zatrzymując się w przydrożnym rowie. 19-latka jechała sama.

W wyniku zdarzenia kobiecie nic się nie stało. Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że kierująca audi miała promil alkoholu w organizmie.

Teraz za swoje zachowanie kobieta odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 19-latce grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Zdjęcie poglądowe, archiwum Policji.

KPP Brzozów

26-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)