REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Samochód wypadł z drogi i uderzył w pień drzewa. Pięć osób poszkodowanych! (ZDJĘCIA)

JABŁONICA RUSKA / PODKARPACIE. Dzisiaj (2 bm.) około godziny 14:10 w miejscowości Jabłonica Ruska doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Opel, w którym ucierpiało pięciu mężczyzn w wieku od 35 do 76 lat życia. W pojeździe znajdowało się, oprócz kierującego, czworo pasażerów.

Na zdjęciu asp. Tomasz Hałka.

– Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem 64-letni mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi uderzając bokiem pojazdu w wystający pień drzewa, a następnie samochód dachował. Nawierzchnia drogi była mokra z uwagi na opady atmosferyczne. Na skutek tego poważnych obrażeń doznali kierujący i troje pasażerów, zostali oni przetransportowani do szpitala. Najbardziej poszkodowany pasażer został odtransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie, jego stan, wstępnie, przez zespół ratownictwa medycznego, określony został jako ciężki. Jeden z pasażerów został zaopatrzony przez ratowników medycznych na miejscu. Obecnie policjanci będą wykonywać oględziny, które pozwolą na ustalenie dokładnej przyczyny zdarzenia – informuje asp. Tomasz Hałka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie

fot. KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)