REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Zagryziona sarna w centrum wsi? (ZDJĘCIA 18+)

IZDEBKI / PODKARPACIE. Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy zdjęcia zagryzionej sarny. Do zdarzenia miało dojść w nocy z soboty na niedzielę w Izdebkach (powiat brzozowski).

– Przesyłam zdjęcia tego co pozostało po sarence zjedzonej w centrum wsi Izdebki. Wilki grasują nie tylko w głębokich Bieszczadach i okolicach Sanoka – napisał w mailu do naszej redakcji Internauta.

Czy wilki w Izdebkach to niespotykany widok?

– W okolicach grasują wilki. Co do tego nie mamy wątpliwości. W tym wypadku zagryzły sarnę. Taka jest natura. Sam jadąc w nocy z soboty na niedzielę, natknął się na szczątki tego zwierzęcia. Nie ma wątpliwości, że zagryzły ją wilki. Do zdarzenia moim zdaniem nie doszło jednak w tym miejscu, bo nie było w pobliżu śladów krwi. Myślę, że truchło przytargały psy – podkreśla Zbigniew Szpiech, sołtys Izdebek.

Osoba, która pierwsza zauważyła pozostawione w centrum wsi szczątki sarny, zgłosiła sprawę na Policję. Brzozowscy policjanci, przekazali zgłoszenie odpowiednim służbom. Jak dowiadujemy się od sołtysa Izdebek, około 3 tygodnie temu doszło do ataku wilków na stado owiec. Jak jednak zdecydowanie podkreśla nasz rozmówca: – Na chwilę obecną nie odczuwamy zagrożenia ze strony wilków.

 

18-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)