Punkt w pierwszym spotkaniu. „Pozostaje niedosyt”

SPORT / PODKARPACIE. Z poślizgiem, ale się udało. Rozgrywki wznowiła IV liga podkarpacka. W pierwszym meczu po przerwie zimowej piłkarze Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok udali się na mecz do Sędziszowa Małopolskiego.

Sanoczanie po bezbramkowym remisie przywieźli do Sanoka jeden punkt.
– Wypadałoby się cieszyć z punktu na wyjeździe, jednak duży niedosyt pozostaje, bo był to mecz zdecydowanie do wygrania. Najbardziej żal niewykorzystanego rzutu karnego w 45 minucie spotkania. Pechowym egzekutorem jedenastki był Sebastian Sobolak czytamy na oficjalnym profilu KS Ekoball Stal Sanok, Facebook.

Zdjęcie poglądowe. Mecz z Lechią Sędziszów Małopolski wygrany jesienią przez sanoczan 3:1. Foto: Tomasz Sowa / archiwum redakcji

Sanoczanie walczą o utrzymanie w grupie liczącej 14 zespołów. Aż 8, według regulaminu spadnie z ligi do klas okręgowych. Żółto-niebiescy w tabeli mają na razie bezpieczną przewagę, choć to początek rundy i o każde punkty będzie trzeba mocno walczyć, aby nie drżeć o końcowy wynik na finiszu rozgrywek.

Nie można zapomnieć, że podopieczni Piotra Kota powalczą ponadto w półfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego, gdzie naszą drużynę czeka mecz z Karpatami Krosno!

Kolejny ligowy pojedynek w najbliższą sobotę (17 kwietnia). O godzinie 16 początek rywalizacji ze Startem Pruchnik.