REKLAMA
REKLAMA

Rafał Piech: Polska Jest Jedna to nie PiS! Wezwanie przedsądowe wysłane. Czy PiS ukradł hasło wyborcze partii PJJ? (VIDEO)

Rafał Piech: Polska Jest Jedna to nie PiS! Wezwanie przedsądowe wysłane. Czy PiS ukradł hasło wyborcze partii PJJ? (VIDEO)

W ostatnich dniach, nowopowstała partia Rafała Piecha prezydenta Siemianowic Śląskich, podjęła pierwsze kroki prawne w stosunku do Prawa i Sprawiedliwości. Chcą udowodnić że rządząca partia złamała prawo posługując się hasłem wyborczym o identycznej nazwie jak istniejąca od kilkunastu miesięcy partia PJJ.

PJJ to konserwatywna partia (jak mówią o sobie prawdziwa prawica), której liderem jest Rafał Piech od 2014 r. prezydent Siemianowic Śląskich.

Zaczęło się od stowarzyszenia

– Jako stowarzyszenie zwykłe skupiające ludzi, którzy nie zgadzali się z ówczesną polityką sanitarnego dzielenia Polaków oraz dewastacją małych i średnich przedsiębiorców i zmuszania ich do rezygnacji z ich podstawowego prawa konstytucyjnego jakim jest prowadzenia własnej działalności gospodarczej – czytamy w opisie partii.

Dziś pytamy przewodniczącego partii PJJ o to, czym się wyróżnia jako partia w tej mocno spolaryzowanej przestrzeni politycznej w naszym kraju? Czy zarządzanie i sukcesy na poziomie samorządowym można w prosty sposób przekuć na poziom ogólnopolski?

I na koniec usłyszycie państwo odpowiedź na pytanie o to czy PJJ popiera programy socjalne.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Grafika poglądowa.

11-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)