REKLAMA
REKLAMA

Rozpaleni Duchem. Koncert w mocy Ducha Świętego (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę, 19 maja 2024 r. odbył się niezwykły koncert muzyki chrześcijańskiej. Ponad trzy godzinne wydarzenie zgromadziło tłumy na sanockim Rynku, Na scenie wystąpili Rozpaleni Duchem, czyli ponad 100 osobowa grupa muzyków – chórzystów i instrumentalistów dowodzonych przez ks. Dominika Długosza, organizatora i wikariusza Parafii pw. Przemienienia Pańskiego oraz Pawła Golińskiego, dyrygenta. 

Jeszcze przed koncertem przybyli na sanocki Rynek mieli okazję skorzystać z wielu przygotowanych na ten dzień atrakcji. Dostępna był strefa dla dzieci m. in. z dmuchaną zjeżdżalnią, fotobudką, malowaniem twarzy, kreatywnymi zabawkami, warsztatami LEGO. W strefie ewangelizacji można było zaczerpnąć Słowa Bożego, otrzymać naklejki i breloczki Rozpalonych Duchem, nabyć gadżety. Jako support wystąpili: Michał Matuszewski, Karolina Inka Ruchlewicz, Jakub Jankiewicz, Wojciech Putyra i Michał Weremiński.

O godzinie 18.00 wystąpili Rozpaleni Duchem z wieloma znanymi chrześcijańskimi utworami w ciekawych aranżacjach. Był to czas wypełniony modlitwą, uwielbieniem i zaproszeniem Ducha Świętego. Publiczność usłyszała dużej różnorodności piosenki, wykonane przez ponad 100 osobową grupę składającej się z orkiestry i chóru.

 

 


20-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)