REKLAMA
REKLAMA

Sanocki EKONOMIK – podejmij dobrą decyzję!

Czym się kierować przy wyborze szkoły ponadpodstawowej? Co to znaczy, że szkoła jest „dobra”? Co wziąć pod uwagę podejmując tę ważną decyzję? Przeczytajcie uważnie – podpowiadamy!

Kompetencje przyszłości

Szkoła przygotuje cię do wejścia na rynek pracy lub na studia. W przyszłości możesz stać się cennym pracownikiem i osiągnąć sukces zawodowy.

Zespół Szkół nr 1 w Sanoku od 100 lat, odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku pracy, szkoli prawdziwych profesjonalistów. Jeśli chcesz być bardzo dobrym specjalistą w wybranym przez ciebie zawodzie, nasza szkoła daje Ci gwarancję solidnego wykształcenia zawodowego i ogólnego.
Masz do wyboru następujące kierunki, które zawsze są poszukiwane przez pracodawców :

  • technik ekonomista,
  • technik rachunkowości,
  • technik logistyk,
  • technik żywienia i usług gastronomicznych,
  • technik hotelarstwa.

Możesz też zdobyć dodatkowe umiejętności zawodowe: cukiernictwo artystyczne, dietetyka, animator czasu wolnego, sztuka kulinarna, menadżer imprez masowych oraz pełna rachunkowość.

Koniecznie obejrzyj filmy nakręcone w Zespole Szkół nr 1 o zawodach klikając w linki poniżej.

TECHNIK EKONOMISTA

TECHNIK HOTELARSTWA

TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

TECHNIK LOGISTYK

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI

 

Warunki, środowisko i atmosfera

Bardzo istotna jest reputacja naszej placówki, czyli to jaką opinię ma w środowisku. Od 100 lat Ekonomik to szkoła ciesząca się świetną renomą, bo idą do niej jedni z najlepszych. Naszym stałym sukcesem są wysokie miejsca w rankingach ogólnokrajowych.

Ogromna większość naszych absolwentów zdaje maturę i może wybrać drogę studiowania. Doskonała jest też zdawalność egzaminów zawodowych, dzięki czemu absolwenci Ekonomika mają możliwość zdobycia dobrze płatnej pracy i większe perspektywy dalszego rozwoju zawodowego.

Świetną wskazówką mogą być opinie uczniów i absolwentów na temat naszej szkoły – to właśnie dzięki nim możecie się dowiedzieć, na jakim poziomie odbywają się zajęcia z danych przedmiotów, że nauczyciele są życzliwi, a szkoła daje możliwości rozwoju i poszerzania swoich zainteresowań.

Sanocki EKONOMIK to szkoła bezpieczna i przyjazna dla każdego, z indywidualnym podejściem do ucznia, jego potrzeb i możliwości. U nas możesz również rozwijać swoje pasje. W szkole działają: wolontariat, zespół muzyczny, koła artystyczne, teatralne i sportowe. Organizujemy liczne wycieczki zawodowe i krajoznawcze, kursy, warsztaty, szkolenia, wdrażamy innowacje, odbywamy praktyki zagraniczne w ramach programu ERASMUS+.

Dzięki wyjazdom do Grecji, Szwecji, Hiszpanii, Irlandii i Chorwacji na staże i praktyki zawodowe, wzbogacisz swoje CV, nabierzesz pewności siebie i rozwiniesz kompetencje językowe.

WYBIERZ MĄDRZE! CZEKAMY NA CIEBIE!


17-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)