REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Niebezpiecznie na ul. Kościuszki. Na chodnik i jednię runął gzyms (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sporej wielkości element gzymsu jednej z kamienic przy ul. Kościuszki w Sanoku runął na chodnik i jezdnię. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przed godziną 19.00 w poniedziałek, 1 lipca. Na szczęście w momencie zdarzenia w bezpośrednim pobliżu nie było przechodniów. Mogło dojść do tragedii!

Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. Teren do czasu przyjazdu straży pożarnej zabezpieczały służby policji i straży miejskiej. Ruch odbywał się wahadłowo. Na miejsce zadysponowano wóz strażacki z wysięgnikiem. Fragment chodnika, gdzie miało miejsce zdarzenie jest obecnie wygrodzony. 

Ulica Kościuszki jest jedną z najbardziej uczęszczanych ulic w centrum miasta. Kamienica z której oderwał się spory fragment gzymsu znajduje się u zbiegu ul. Jagiellońskiej i ul. Kościuszki vis-a-vis Klubu Górnika. Jak przypominają internauci jest to już drugie takie zdarzenie dotyczące tego budynku. Również kilka lat temu miała miejsce podobna sytuacja. Pisaliśmy o tym tutaj (kliknij).

   


01-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)