REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Pomogli mężczyźnie. Po czym go… aresztowali

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary aresztu. 64-latek został zatrzymany po tym, jak funkcjonariusze otrzymali informacje o osobie, której mogło grozić wychłodzenie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd został przewieziony do zakładu karnego.

Wczoraj przed godziną 22, policjanci otrzymali zgłoszenie, że w okolicy dworca w Sanoku przebywa mężczyzna, któremu ze względu na panujące warunki atmosferyczne może grozić wychłodzenie. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce gdzie znaleźli mężczyznę. Policjanci ustalili, że to 64-latek bez stałego miejsca zamieszkania.

Podczas sprawdzania okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy Sanoku do odbycia kary aresztu. Po udzieleniu pomocy medycznej mężczyzna został przewieziony do komendy Policji i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, skąd 64-latek został przewieziony do zakładu karnego.


Zdjęcie poglądowe / archiwum Policji

KPP Sanok

26-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)